About Us

ABOUT US
1990 yılında döküm atölyesi olarak ebubekir tezer ve nadir tezer kardeşler tarafından kurulumuştur. 1998 yılında ise yeni teşvikler ve yatırımlar doğrultusunda büyüme ihtiyacı olmuştur bu nedenle 2 yıllık bir ar-ge çalışması neticesinde 2000 yılında bakalit kulp tesisini kurmuşlardır. O günden bu güne sektörde hızlı bir ivme ile büyümüş ve hizmet vermiştir.
Günümüzde, kıyasıya rekabet ortamına karşılık, kalitesinden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamız, çağdaş çözümlere açık, yeniliklerle bütünleşen üretim anlayışı ile Türk değer katmaya devam edecektir.


MISSION
Kendini müşteri memnuniyetine ve mükemmele adamıştır. Profesyonel üretim ve yönetim anlayışı, koşulsuz müşteri memnuniyeti, geniş makina parkuru ile teknolojiyi yakından takip eden firmamız, müşteri portföyünü genişletmiş, çağdaş pazarlama yöntemlerinin gereklerini uygulayarak en iyiye ulaşmak için kendisini mükemmele adamıştır.


VISION
Yeniliklerle bütünleşen üretim anlayışı gütmekteyiz. Şirketimizi yenilikçi anlayışıyla ürün gamını, çeşitliliğini ve kapasitesini daima artırarak dünyanın en önemli üreticilerinden biri yapmaktır. Bununla birlikte kalitemizden, müşteri memnuniyetinden, yeniliklerle bütünleşen üretim anlayışından ve çağdaş çözümlerden taviz vermemekteyiz.


SERVICE POLICY
Kaliteli ürünlerimiz için her zaman AR-GE çalışması yapıyoruz. Her ürünümüzde, tasarım, malzeme ve işçilik sağlayarak en yüksek kaliteyi sağlıyoruz. Kaliteli işler için çalışma sahaları araştıran firmamız her geçen gün geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli işler için her geçen gün kendini geliştiren firmamız birçok başarılı projelere imza atmıştır.


Arzu
Görgel
Öncü
Assos
Arselon
Elvira
Eslon
Grand
Blue Line
Kayı
Martı
Kısmet
Tutku